Oferujemy Państwu szeroki zakres usług szkoleniowych. Wyspecjalizowana kadra naukowa z ramienia Akademii Pomorskiej w Słupsku gwarantuje najwyższą jakość szkoleń. Spójny program nauczania dobierany jest w taki sposób, aby pozwalał najefektywniej rozwinąć potencjał uczestników szkoleń.

Terminy i miejsca realizacji szkoleń są określane indywidualnie. Prowadzimy zajęcia w terminach dostosowanych do potrzeb osób bądź instytucji zamawiających usługę, a także w dogodnych lokalizacjach, w siedzibie Klienta lub salach zapewnianych przez nas.

Szkolenia mogą być realizowane w formie tradycyjnych zajęć/warsztatów, e-learningu lub blended learningu (połączenie nauki tradycyjnej z nauką online) w grupach wieloosobowych lub indywidualnie. W zależności od potrzeb proponujemy Państwu wyspecjalizowaną kadrę naukową o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą kursów i szkoleń. Jesteśmy również gotowi do realizacji innych specjalistycznych szkoleń na indywidualne zamówienie.

Zobacz i pobierz tematykę naszej oferty szkoleniowej

W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne kursy i szkolenia z wielu dziedzin tematycznych, m. in.:
- kursy i szkolenia komputerowe,
- kursy i szkolenia dla nauczycieli,
- spcjalistyczne szkolenia dla biznesu,
- szkolenia dydaktyczne,
- warsztaty metodyczne,
- działania profilaktyczne i terapeutyczne,
- warsztaty logopedyczne,
- kursy e-learningowe.

Realizujemy kompletne projekty badawcze w oparciu o badania jakościowe i ilościowe oraz połączenie obu metod. Ze względu na to, iż każdy projekt ma własną specyfikę, jesteśmy zawsze otwarci na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykonywane przez nas projekty badawcze z reguły dzielimy na 3 etapy:

  1. Opracowanie koncepcji metodologicznej wraz z narzędziami badawczymi (zdefiniowanie problemów badawczych, ustalenie terenu badań i dobór próby badawczej, dobór metod, technik i narzędzi badawczych, określenie zmiennych i wskaźników, opracowanie narzędzia badawczego).
  2. Przeprowadzenie badań właściwych (zebranie wyników badań, praca ankieterów w terenie, itp.).
  3. Analiza statystyczna i opracowanie raportu końcowego.

 

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie: począwszy od przygotowania bazy danych, przez wykonanie obliczeń i analiz statystycznych w systemie analizy danych SPSS lub Statistica, po sporządzenie podsumowującego raportu wraz z prezentacją graficzną wyników badań.
Jesteśmy gotowi również do podjęcia licznych wyzwań i wykonania innego rodzaju działań, które nie zostały ujęte w naszej ofercie.

Wykorzystując bogate doświadczenia naszych pracowników naukowych jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa projekt na indywidualne zamówienie.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt.
Kierownik Centrum:
mgr Mateusz Nitka
tel. kom. 508 174 155
e-mail: cdk@apsl.edu.pl